شرکت آمبولانس خصوصی تهران با هدف انتقال بیماران به مراکز درمانی تهران بزرگ، کلیه نقاط کشور و کشورهای همسایه به منظور بهره مندی بیماران از برترین سرویس های درمانی تاسیس گردیده است.

پرسنل با تجربه و مجرب این مجموعه، از ابتدا تا انتهای فرآیند بهبودی همراه بیماران گرامی هستند.

مدیریت این مجموعه امیدوار است با یاری خداوند متعال توفیق خدمت رسانی با کیفیت به هموطنان گرامی را داشته باشد.

هموطنان و همنوعان عزیز در ایران و کشورهای همسایه می توانند از خدمات انتقال بیمار و افراد آسیب دیده در سوانح مختلف که توسط این مجموعه و به صورت تخصصی ارائه می شود بهره مند شوند در اینجا به معرفی برخی از خدمات پارس امداد می پردازیم

 با دارا بودن آمبولانس های کددارICU,CCU,NICU,PICU تخصصی و کار پزشکی و فنی مجرب امکان انتقال بیمار به صورت زمینی نیز در تمامی مناطق شهر تهران، سایر شهرهای کشور، بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی تهران، بیمارستان های شهرهای دور و نزدیک در سراسر کشور و حتی انتقال زمینی بیمار از کشور های همسایه نظیر کشور عراق، ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، افغانستان، ترکمنستان و غیره فراهم می باشد

لازم به ذکر است تمامی شهرهای استان تهران نظیر شهریار، ورامین، رباط کریم، قیام دشت، اندیشه، پاکدشت، قرچک، رودهن، بومهن، اسلام شهر، قدس،پرند، دماوند و …. تحت پوشش خدمات این مرکز می باشد.

متقاضیان خدمات اعزام بیمار به مراکز درمانی، امداد و اورژانس می توانند از طریق تماس تلفنی و در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته به صورت ۷/۲۴ از خدمات این مرکز بهره مند شوند.

فهرست